https://pdmu.edu.ua/news/u-pdmu-govorili-pro-emociynu-stiykist-vidbuvsya-zahid-z-mentalnogo-zdorov-ya-emotional-resilience-discussed-at-psmu-mental-health-awareness-event-held 

У ПДМУ говорили про емоційну стійкість: відбувся захід з ментального здоров’я

             13 травня 2026 року для викладачів кафедри філософії та суспільних наук ПДМУ та здобувачів вищої освіти за ОПП «Медична психологія» практичний психолог Тетяна Климач провела інформаційний захід у межах Місячника обізнаності з ментального здоров’я «Ти як? Дізнавайся. Піклуйся. Звертайся».

Зустріч була спрямована на підвищення рівня обізнаності щодо важливості турботи про власний психоемоційний стан, розвитку навичок самопідтримки та емоційної стійкості.

Під час заходу учасники працювали з метафоричними асоціативними картками, які допомогли краще усвідомити власні емоції, внутрішні ресурси та потреби. Особливу зацікавленість викликала творча вправа «Долонька побажань», у межах якої здобувачі залишали теплі слова підтримки, побажання та мотиваційні послання один для одного.

Також учасникам були продемонстровані антистресові м’ячики як простий та доступний засіб зниження емоційного напруження та саморегуляції у стресових ситуаціях. Здобувачі мали можливість ознайомитися з практичними способами збереження ментального благополуччя та отримали позитивні емоції від взаємодії.

Такі заходи сприяють формуванню культури піклування про ментальне здоров’я, розвитку емпатії, підтримки та психологічної грамотності серед молоді.

Захід проведено у межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що впроваджується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.



Комментариев нет:

Отправить комментарий