https://pdmu.edu.ua/news/u-pdmu-vidbulasya-zustrich-rektora-zi-studentskim-aktivom
У ПДМУ відбулася зустріч ректора зі студентським активом
4 червня 2026 року в Полтавському державному медичному університеті відбулася традиційна зустріч ректора ПДМУ Вячеслава Ждана зі студентським активом університету.
У зустрічі взяли участь представники Студентського парламенту ПДМУ, волонтерських загонів «Єдність» та «Almino», Студентського наукового товариства (СНТ), Української медичної студентської асоціації (УМСА) та студентської профспілки. Також були присутні перший проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Дворник, проректор з навчальної роботи Давид Аветіков та проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Валерій Похилько.
На початку діалогу ректор наголосив на важливості прямої комунікації зі студентським активом як формату, що сприяє більш предметному обговоренню актуальних питань та напрацюванню практичних рішень. Поточні питання студентського життя й організації освітнього процесу адміністрація університету розглядає у робочому порядку на постійній основі. Також він ознайомив студентів із особливостями роботи університету в умовах воєнного стану.
Окремо Вячеслав Ждан відзначив успішні результати складання іспитів КРОК 1, КРОК 2 та КРОК 3 здобувачами освіти університету у 2026 році.
Під час зустрічі студенти порушили низку актуальних питань, що стосувалися організації освітнього процесу, проходження виробничої практики, формування розкладу занять, проведення навчання під час повітряних тривог, умов проживання у гуртожитках, а також можливості та організаційні аспекти військової підготовки студентів стоматологічного факультету.
Окрему увагу приділили питанню розвитку студентських просторів. Зокрема, обговорили подальше облаштування нещодавно відкритого простору «Green Hub» у гуртожитку № 1 та розширення його функціональних можливостей, зокрема підключення до мережі Wi-Fi.
Частину порушених питань вдалося вирішити безпосередньо під час зустрічі, інші – були взяті адміністрацією університету до опрацювання.
Голова волонтерського загону «Almino» Ярослав Катриченко поділився враженнями від спілкування, зазначивши, що розмова пройшла у конструктивній і доброзичливій атмосфері, а частину порушених питань вдалося вирішити прямо під час зустрічі, що зробило діалог особливо результативним.
Голова Студентського парламенту ПДМУ Ольга Резніченко підкреслила важливість таких форматів спілкування між студентством та адміністрацією університету: «У мене залишилися позитивні враження від зустрічі. Ми розуміємо, що окремі питання потребують часу та додаткових можливостей для вирішення, особливо в умовах воєнного стану. Водночас важливо, що студентів чують, з нами комунікують, а всі актуальні питання обговорюються та беруться до уваги».
На завершення зустрічі Вячеслав Ждан привітав студентів із завершенням навчального року, побажав успішного проходження практики, відпочинку та нових здобутків у наступному навчальному році