https://pdmu.edu.ua/news/kubok-rektora-pdmu-peremoga-vikladachiv-u-turniri-z-minifutbolu-rector-s-cup-at-psmu-faculty-team-wins-mini-football-tournament 

Кубок ректора ПДМУ: перемога викладачів у турнірі з мініфутболу 

     16 травня 2026 року у спортивному містечку Полтавського державного медичного університету відбувся турнір з мініфутболу на Кубок ректора Вячеслава Ждана. У змаганнях взяли участь команди працівників закладів охорони здоров’я Полтавщини та збірні ПДМУ.

На полі зустрілися чотири команди: КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради», Полтавська обласна клінічна лікарня імені М. В. Скліфосовського, команда викладачів Полтавського державного медичного університету та команда здобувачів вищої освіти ПДМУ.

Перемогу в турнірі здобула команда викладачів ПДМУ.

ІІ місце посіла команда обласного закладу з надання психіатричної допомоги, ІІІ – команда студентів ПДМУ.

Захід розпочався з підняття Державного Прапора України та виконання Гімну.

Начальник управління у справах спорту та фізичної культури Полтавської міської ради Ігор Кислов наголосив, що футбол у наш час – це більше, ніж гра: «Футбол – це про єдність, витримку і силу духу. Дякуємо Збройним силам України за можливість проводити такі заходи та збиратися разом», – зазначив він.

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ПДМУ Валерій Похилько підкреслив важливість таких заходів для згуртування університетської спільноти.

Проректор з навчальної роботи Давид Аветіков додав, що спорт і медицина мають спільні цінності: «І в медицині, і в спорті потрібні дисципліна, витримка, взаємоповага та згуртованість. Фраза «один у полі не воїн» однаково актуальна і в операційній, і на футбольному полі. Саме командна робота приводить до перемоги».

Головний приз турніру – Кубок ректора ПДМУ – отримала команда викладачів. Усі учасники були відзначені кубками та дипломами.

Гравець команди-переможця, декан медичного факультету №2 Валерій Жамардій, поділився враженнями: «Усі команди показали хороший рівень гри, тому матчі були напруженими. Впевнений, що нашу перемогу визначили згуртованість і взаємна підтримка на полі».

Змагання відбулися за підтримки ректора ПДМУ Вячеслава Ждана та Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, яку представляла виконувачка обов’язків голови організації Тетяна Гапон. 



Комментариев нет:

Отправить комментарий