Кубок ректора ПДМУ: перемога викладачів у турнірі з мініфутболу
На полі зустрілися чотири команди: КП «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради», Полтавська обласна клінічна лікарня імені М. В. Скліфосовського, команда викладачів Полтавського державного медичного університету та команда здобувачів вищої освіти ПДМУ.
Перемогу в турнірі здобула команда викладачів ПДМУ.
ІІ місце посіла команда обласного закладу з надання психіатричної допомоги, ІІІ – команда студентів ПДМУ.
Захід розпочався з підняття Державного Прапора України та виконання Гімну.
Начальник управління у справах спорту та фізичної культури Полтавської міської ради Ігор Кислов наголосив, що футбол у наш час – це більше, ніж гра: «Футбол – це про єдність, витримку і силу духу. Дякуємо Збройним силам України за можливість проводити такі заходи та збиратися разом», – зазначив він.
Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ПДМУ Валерій Похилько підкреслив важливість таких заходів для згуртування університетської спільноти.
Проректор з навчальної роботи Давид Аветіков додав, що спорт і медицина мають спільні цінності: «І в медицині, і в спорті потрібні дисципліна, витримка, взаємоповага та згуртованість. Фраза «один у полі не воїн» однаково актуальна і в операційній, і на футбольному полі. Саме командна робота приводить до перемоги».
Головний приз турніру – Кубок ректора ПДМУ – отримала команда викладачів. Усі учасники були відзначені кубками та дипломами.
Гравець команди-переможця, декан медичного факультету №2 Валерій Жамардій, поділився враженнями: «Усі команди показали хороший рівень гри, тому матчі були напруженими. Впевнений, що нашу перемогу визначили згуртованість і взаємна підтримка на полі».
Комментариев нет:
Отправить комментарий