Літературна спадщина, що надихає: студенти ПДМУ відвідали музей Панаса Мирного
Здобувачі освіти 3 курсу стоматологічного факультету ПДМУ (2 та 7 академічні групи) разом із куратором групи Наталією Герасименко та в. о. завідувача кафедри внутрішньої медицини з фтизіатрією Наталією Дігтяр відвідали Літературно-меморіальний музей Панаса Мирного.
Екскурсія подарувала учасникам багато яскравих вражень і нових знань, а також дала змогу ближче познайомитися з життям і творчістю видатного українського письменника, відчути атмосферу його епохи та доторкнутися до культурної спадщини України.
На завершення зустрічі відбулося тепле та щире чаювання, яке стало чудовою нагодою для дружнього спілкування й обговорення побаченого.
Такі заходи є важливою складовою освітнього та виховного процесу, адже сприяють духовному розвитку молоді, формуванню патріотичних цінностей і усвідомленню значення української культури та літератури у становленні національної свідомості.
Щиро дякуємо працівникам музею за змістовну й цікаву екскурсію!
Комментариев нет:
Отправить комментарий